50 нюанса сиво форум
Здравейте фенове на "50 нюанса сиво". Надявам се форумът да ви хареса, но за да видите пълното му съдържание с всички теми, трябва да се регистрирате. :)
50 нюанса сиво форум
Здравейте фенове на "50 нюанса сиво". Надявам се форумът да ви хареса, но за да видите пълното му съдържание с всички теми, трябва да се регистрирате. :)
50 нюанса сиво форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

50 нюанса сиво форум

Добре дошли! Пожелаваме ви приятно прекарване тук!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коментари по трета книга

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Laters,Baby
Admin
Laters,Baby


Брой мнения : 201
Points : 458
Репутация : 2
Join date : 09.12.2013
Age : 29
Местожителство : Spain

Коментари по трета книга Empty
ПисанеЗаглавие: Коментари по трета книга   Коментари по трета книга EmptyСря Дек 11, 2013 11:26 am

Коментари по трета книга 1528_p10



“Кулминация на най-горещата трилогия на десетилетието!”
Ню Йорк Таймс

„Петдесет нюанса" създаде нова културна вълна, която отнесе всички табута и освободи желанията на жените!

Правата за филмирането на трилогията са закупени от Юнивърсъл Пикчърс.

Когато неопитната Анастейжа Стийл среща властния и поразителен Крисчън Грей, между тях пламва чувствен романс, който ще преобърне живота им. Шокирана, заинтригувана и накрая отблъсната от странните му еротични наклонности, Ана настоява за по-дълбоко обвързване. Решен да я задържи, Крисчън се съгласява.
Сега двамата имат всичко – любов, страст, интимност, богатство и целия живот пред себе си. Но Ана знае, че няма да е лесно да обича своя господин Петдесет нюанса, а връзката им ще ги изправи пред предзвикателства, за които не са подозирали. Ще се наложи Ана да свикне с разточителния стил на живот на Крисчън, без да пожертва своята индивидуалност. А Крисчън ще трябва да преодолее нуждата си от контрол и да пребори демоните от мъчителното си минало.
И когато изглежда, че двамата заедно ще преодолеят всички пречки, лошият късмет, злобата и съдбата ще се обединят, за да сбъднат най-дълбоките страхове на Ана.


Инфо: Бард

Приказката свърши. why  Хареса ли ви финалът? Какво мислите като цяло за третата книга?
Върнете се в началото Go down
https://50shadesofgrey.bulgarianforum.net
Marti@SBBCreviews




Брой мнения : 21
Points : 22
Репутация : -1
Join date : 17.12.2013

Коментари по трета книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по трета книга   Коментари по трета книга EmptyВто Дек 17, 2013 11:44 pm

Самият край на книгата ми хареса изключително много. Колкото и негативни мисли да имам за цялата поредица (просто моменти, които ми се иска да можех да променя) определено ми хареса при първия прочит. Това беше една от първите поредици от този жанр, които прочетох и от тогава вкусът ми се е променил, но все пак книгите ми харесват.
Третата книга беше изпълнена с доста енергия и беше интересно да видя къде ще приключат нещата. Също така донякъде се радвах че приключи защото това означава че не ми се налага да слушам повече за (Богинята на Ана... не знам как я превеждат, но това чудо ми лазеше по нервите от първия път когато я споменаха...).
Тази поредица ми отвори очите за доста нови книги и може би точно тази приказка свърши, но скоро няма да бъде забравена... :)
Върнете се в началото Go down
gorivv




Брой мнения : 8
Points : 10
Репутация : 0
Join date : 17.01.2014

Коментари по трета книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по трета книга   Коментари по трета книга EmptyПон Яну 20, 2014 9:29 am

Да много жалко, че приказката свърши, но е с много красив край, Третата книга ми е любима и е точно това, което очаквах за развръзка на цялата история.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коментари по трета книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари по трета книга   Коментари по трета книга Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коментари по трета книга
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коментари по първа книга
» Коментари по втора книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
50 нюанса сиво форум :: 50 нюанса сиво :: Дискусии за книгите-
Идете на: